topface skin list
topface kurumsal

TopfaceHakkımızda

Malva Kozmetik, “maksimum kalite-optimum fiyat”  ilkesi baz alınarak, kozmetik sektöründeki zengin ve farklı deneyimlerin harmanlandığı birikim ile 2011 yılında dünya kozmetik sektörüne giriş yapmıştır.

6,000 m2’lik tesisi ile Gebze Plastikçiler Organize Sanayi Bölgesi’nde (GEPOSB) konumlanan Malva Kozmetik’te  “Malva” ve “Topface” markaları altında oje, ruj, maskara, far, allık, pudra, fondöten ve lipgloss gibi renkli kozmetik ürünlerinin üretimi gerçekleştirilmektedir.

Maksimum kalite-optimum fiyat” ilkesini gereğince, müşteri memnuniyeti açısından en önem verilen unsur “kalite”dir. ISO 9001:2008 ve ISO 22716:2007 Kozmetik GMP sertifikalarına sahip olan kuruluşumuz uluslararası denetim firmaları tarafından düzenli olarak denetlenmektedir.

Kurulduğundan bu yana sürekli artan bir ivme sergileyen Malva Kozmetik, kısa sürede Türkiye’de kozmetik ihracatında ön sıralarda yer almayı başarmış, yüzde yüz Türk sermayeli bir kuruluştur.

Her kadın güzeldir!..Malva Kozmetik, güzelliğin ortaya çıkarılmasına yönelik tasarlanmış kaliteli ürünleri ile elde edilecek olağanüstü sonuçlar için söz verir.

TopfaceKalite Politikamız

  • Müşteri memnuniyetini sürekli sağlamak amacıyla yönetim sistemini çalışanların katılımıyla uygulamayı ve yürütmeyi,
  • Çalışanların motivasyonu ve gelişimini sağlamayı, kalite bilincini oluşturmayı,
  • MALVA topface ürünlerinin iyi üretim uygulamalarına göre, hijyenik koşullarda, taahhüt edilen sürede, müşteri beklentilerini karşılayacak şekilde üretilmesini sağlamayı
  • Müşterilerin var olan ve olacak beklentilerini iyi analiz etmeyi, müşteri beklentilerini karşılayan yeni ürünler tasarlamayı, mevcut ürünlerde geliştirme çalışmalarını yürütmeyi,
  • Ürün kalitesinin arttırılmasını sağlayacak teknolojik gelişmeleri yakından takip etmeyi ve uygulamayı,
  • Yasal sartlara uygunluğu sağlamayı taahhüt ederiz.

TopfaceAR-GE

Üretimlerimiz ISO22716:2007 Cosmetic-GMP, HELAL/HALAL ve ISO9001:2008 kalite sistemleri doğrultusunda, gerekli hijyen koşulları sağlanarak ve modern teknoloji kullanılarak yapılmaktadır.

Konusunda uzmanlaşmış deneyimli Ar-Ge ekibimiz, teknolojik ve modern cihazlar kullanılan laboratuvarlarımızda gerekli fiziksel, kimyasal ve mikrobiyolojik testlerin yapılmasını sağlar.

Nihai müşteriye sunulmadan önce tüm ürünlerimizin, insan sağlığına yönelik güvenlik testleri tamamlanmaktadır.

TopfaceMisyon

Üst düzey kalite ve uygun fiyatla sunduğu ürünlerle, yeniliğe açık marka bilinciyle, her yaştaki kadınların güzellik gereksinimlerini karşılamak.

TopfaceVizyon

Dünyanın tüm ülkelerinde bir Türk markasının da olacağını göstererek, ürünlerini tüketiciler ile buluşturmak.

Topfaceİlkeler

  • Modern ve teknolojiye ayak uyduran sistemler
  • Tüketiçi odaklı hizmet anlayışı
  • Maksimum müşteri menuniyeti
topface logo dikey

TopfaceHaberler

Topface Haber
İhracatın Yıldızları 2018

Malva Kozmetik, Topface markası ile İstanbul Kimyevi Maddeler ve Mamulleri İhracatçıları Birliği’nin (İKMİB) 2018 düzenlemiş olduğu İhracatın Yıldızları ödül töreninde renkli kozmetik alanında, ülkemizin en çok ihracat yapan 4. Firması olmuştur.